Hallitus

Puheenjohtaja:

Petteri Maunu
Sähköposti: petteri.maunu@kickboxing.fi
Puhelin: 040 757 1191
Vastuualue: hallinto, graduointi, ADT-asiat, valmennusasiat

Varapuheenjohtaja:

Sandra Roos
Sähköposti: sandra.roos@kickboxing.fi
Puhelin: 050 522 1408
Vastuualue: lisenssivakuutukset, kansallinen kilpailutoiminta,
tasa-arvo- ja yhdenvertaisuusasiat

Jäsenet:

Timo Livistö
Sähköposti: timo.livisto@kickboxing.fi
Puhelin: 040 555 0313
Vastuualue: open scoring

Jukka Mikkonen
Sähköposti: jukka.mikkonen@kickboxing.fi
Puhelin: 040 869 6781
Vastuualue: tuomariasiat

Pasi Rantala
Sähköposti: pasi.rantala@kickboxing.fi
Puhelin: 040 540 1753
Vastuualue: valmennusasiat

Leif Stenius
Sähköposti: leif.stenius@kickboxing.fi
Puhelin: 040 058 5287
Vastuualue: koulutus, valmennusasiat

Pirkka Suksi
Sähköposti: pirkka.suksi@kickboxing.fi
Puhelin: 044 320 0374
Vastuualue: viestintä